20 lat minęło jak jeden dzień…

W kwietniu 2001 roku Przemysław Paczkowski założył firmę LINTELI. Pierwotną formą prawną była działalność gospodarcza, która działała pierwotnie w branży elektroenergetycznej. Był to trudny początek, lecz dzięki wytrwałości oraz pracy u podstaw firma w następnych latach zaczęła nabierać rozpędu. Początkowym zakresem naszej działalności było świadczenie usług związanych z dystrybucją techniki napędowej oraz serwisem, dostawą i montażem urządzeń SN i nn. Z biegiem lat zdobywaliśmy coraz większe doświadczenie i rozwijaliśmy zakres działalności naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem LINTELI, w 2008 roku działalność została rozwinięta w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W następnym roku firma zmieniła swoją dotychczasową lokalizację i przeniosła się do Zakrzewa, gdzie obecnie jest jej siedziba. Następne lata to sumienna obsługa naszych klientów, co zaowocowało odebraniem we wrześniu 2010 roku Certyfikatu Najwyższa Jakość. Było to wielkie wyróżnienie dla właściciela jak i dla całego zespołu pracującego na ten sukces. Gratulowali nam między innymi Wójt Gminy Dopiewo, Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, Wicemarszałek Senatu i ówczesny wiceprezydent Poznania Sławomir Hinc. Jest to dla nas ogromny zaszczyt.

Certyfikat Najwyższa Jakość

Nasza wieloletnia działalność w branży elektroenergetycznej oraz fakt posiadania wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej, pozwala nam pochwalić się bogatą ofertą usług związanych z pomiarami i uruchomieniami stacji i urządzeń WN/SN/nn. Zakres świadczonych usług pomiarowych jest bardzo szeroki i obejmuje aparaturę stacyjną, rozdzielczą i zabezpieczeniową. Głównym czynnikiem zapewniającym nam takie możliwości jest duże zaplecze aparatury kontrolno-pomiarowej. Współpracujemy z takimi potentatami krajowego przemysłu, takimi jak: KGHM, PGNiG, Lotos, PBDI, PKP Energetyka czy polskie grupy energetyczne, ale także firmy o zasięgu międzynarodowym, tj. ABB, Siemens, Grupa Kronospan i wiele innych.

Ponieważ kwestia ochrony środowiska jest dla nas bardzo ważna, od pewnego czasu świadczymy usługi związane z fotowoltaiką oraz produkcją własnej konstrukcji stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Działania te mają na celu walkę z nadmierną emisją CO₂ w naszym kraju. Nasza oferta obejmuje także usługi związane z gospodarką gazem SF6. Posiadamy poświadczone odpowiednimi certyfikatami, kwalifikacje związane ze zrównoważoną gospodarką gazem SF6 oraz urządzenia znanego producenta aparatury pomiarowej do gospodarki gazem SF6. Pozwala to nam na czynny udział w stałym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej jesteśmy w stanie podejmować się coraz ambitniejszych wyzwań, stawianych nam przez naszych klientów, będących potentatami polskiego jak i międzynarodowego rynku energetycznego.

Chcieliśmy podziękować Klientom i Dostawcą za 20 lat pracy. Były chwile sukcesów, ale były też trudniejsze momenty, które jednak zawsze pokonywaliśmy. Firmy nie byłoby jednak bez klientów. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę w następnej dekadzie działalności. Nie zapominamy również o naszych wszystkich pracownikach, którzy przez 20 lat przeznaczyli swój czas, zaangażowanie i poświęcenie.

Pracujemy dalej…