Falowniki (przemienniki częstotliwości) globalnych liderów rynku i technologii napędów

Nowoczesne falowniki to urządzenia powszechnie stosowane w zakładach przemysłowych. Firma Linteli od wielu lat zajmuje się ich sprzedażą i fachowym wsparciem w doborze odpowiednich komponentów, oferując dodatkowo serwis tych urządzeń.

Oferujemy specjalistyczne produkty oraz usługi serwisowe przemienników częstotliwości dedykowanych branży przemysłowej. Służymy bogatą wiedzą i kompetencjami w zakresie wyboru urządzeń zasilających przeznaczonych do silników elektrycznych (falowniki i softstarty). Zajmujemy się ponadto instalacją, konfiguracją oraz serwisowaniem przetwornic częstotliwości i silników elektrycznych.

Rozważając zakup produktów takich jak falownik (jednofazowy czy trójfazowy) lub softstart, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkim osobom kupującym przemienniki częstotliwości zapewniamy profesjonalne wsparcie przy doborze falownika serii najlepiej nadającej się do konkretnej aplikacji.

Te wysokiej klasy urządzenia mogą pracować w szerokim zakresie mocy roboczych, zapewniając optymalne zarządzanie z użyciem energii. Nadają się do wykorzystywania praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu (w przemyśle chemicznym, drzewnym, papierniczym, spożywczym itd.). Znajdują również zastosowanie w branży wydobywczej ze szczególnym naciskiem na przetwarzanie, dystrybucję i pozyskiwanie różnych paliw kopalnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty falowników?

Firma Linteli ma wieloletnie doświadczenie w branży falowników i silników elektrycznych zarówno niskiego jak i średniego napięcia. Długofalowa kooperacja z naszymi partnerami pozwoliła nam na wynegocjowanie konkurencyjnych cen, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kontrahentom sprzedaż urządzeń na atrakcyjnych warunkach, niedostępnych u konkurentów. Wszystkie urządzenia są ponadto objęte długą gwarancją. Zapewniamy także profesjonalny serwis falowników, gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Dostępne w naszym asortymencie przemienniki, zarówno jednofazowe, jak i trójfazowe, są wyposażone w szereg nowoczesnych technologii oraz funkcje takie jak DTC czy STO, a także dużą ilość złącz oraz modułów zewnętrznych. Istnieje możliwość zakupu urządzenia z intuicyjnym i praktycznym panelem sterowania oraz dodatkowym portem USB. Każdy dostępny w ofercie falownik sygnalizuje kody błędów, co ułatwia diagnozowanie ewentualnych usterek. W razie potrzeby zawsze oferujemy swoje wsparcie serwisowe.

Profesjonalne wsparcie serwisowe dla użytkowników falowników ACS310, ACS580 i ACS880

Awarie elementów linii technologicznych są jednymi z najczęstszych przyczyn przestojów produkcji w zakładach przemysłowych. Wpływają negatywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, a procedury szybkiego usuwania problemów są jednymi z najważniejszych dla prawidłowego funkcjonowania fabryki. Jeśli posiadasz przemiennik częstotliwości taki jak np. ACS310, ACS580 czy ACS880, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia.

Nasi eksperci są w stanie ekspresowo dotrzeć na miejsce awarii i przeprowadzić kompleksową diagnozę. Serwisujemy większość silników elektrycznych oraz falowników, które są obecnie stosowane w przemyśle. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta Falowników:

Falownik ACS150

Kompaktowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS310

Kompaktowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS355

Maszynowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS380

Maszynowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS480, ACH480

Standardowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS55

Kompaktowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS580, ACQ580, ACH580

Wszechstronne przemienniki częstotliwości

Falownik ACS580MV

Średnio-napięciowe przemienniki częstotliwości

Falownik ACS880

Przemysłowe przemienniki częstotliwości

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt