Flagową serią przemienników częstotliwości produkcji ABB jest przemysłowa (wszechstronna) seria ACS880. Produkty te znajdują zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu, począwszy od obiektów związanych z wydobyciem, przetwarzaniem i dystrybucją  wszelkiego rodzaju paliw kopalnych, przez przemysł chemiczny, drzewny, a kończąc na papiernictwie, czy też branży  spożywczej.

Falowniki te umożliwiają sterowanie każdym rodzajem silnika AC, nie wykluczając silników reluktancyjnych, czy też tych z magnesami trwałymi  i znajdują zastosowanie w aplikacjach wentylatorowych, pompowych, dźwigowych, a także układach z kompresorami, wytłaczarkami, przenośnikami itp. .

Przemienniki z serii ACS880 są urządzeniami wszechstronnymi dzięki szerokiej palecie dostępnych wykonań, począwszy od wersji naściennych (także regeneracyjne), pojedynczych modułów oraz układów multidrive, a kończąc na jednostkach szafowych.

Dodatkowym atutem tej serii produktowej jest zapewnienie niemal niegraniczonej możliwości rozbudowy napędu o dodatkowe funkcje, dzięki zastosowaniu znacznej ilości złącz na karcie sterowania, co pozwala na doposażenie jednostki w dodatkowe moduły zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Charakterystyka:

  • Zakres mocy od 0,55 do 3200kW w zależności od wykonania
  • Duża liczba dostępnych wykonań
  • Oszczędność energii
  • Zastosowanie funkcji DTC i STO
  • Dostępny jest każdy istniejący protokół komunikacyjny
  • Duża ilość złącz i modułów zewnętrznych
  • Panel sterowania z portem USB

Do pobrania

ID (key)SeriaOPIS1OPIS2OPIS3OPIS4Typ NapeduIN APN KWRozm.obud.
ID (key)SeriaOPIS1OPIS2OPIS3OPIS4Typ NapeduIN APN KWRozm.obud.

Galeria zdjęć

ACS880-X1

IP21

ACS880-X1

IP55

ACS880-X1

ACS880 11-31

ACS880 X4-X7

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt