Linteli z nagrodą na targach SOLAR ENERGY EXPO

samochód linteli
Nagroda SEP za najlepsze stoisko targowe


25-26 maja odbyły się Targi SOLAR ENERGY EXPO w Nadarzynie niedaleko Warszawy. Głównym tematem targów były odnawialne źródła energii.

Najbardziej popularnymi usługami oraz produktami były te związane z fotowoltaiką oraz stacjami ładowania do samochodów elektrycznych.

Podczas targów skupiliśmy się na dwóch naszych produktach CHARGE DUO (stacja przeznaczona dla klientów instytucjonalnych) oraz CHARGE BOX (stacja przeznaczona dla klientów prywatnych).

Główną atrakcją naszego stoiska była prezentacja ładowania samochodu stacją ładowania CHARGE DUO wraz z pokazaniem systemu rozliczeniowego, które jest rozwiązaniem dla klientów instytucjonalnych.

Na targach wystawiło się 100 wystawców z całej Polski, nawiązaliśmy wiele kontaktów które będą początkiem owocnych współprac.

Nasze kreatywne stoisko


Nasze produkty wzbudziły duże zainteresowanie, odbyliśmy kilkaset rozmów. Zdobyliśmy także wyróżnienie! Podczas targów SOLAR EXPO ENERGY w Warszawie zostaliśmy nagrodzeni przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Konkurs „Inspiracje Dni Targowych” wyróżniał 5 stanowisk, które wykazały się największą kreatywnością oraz nowoczesnością wystawy. Cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ konkurencja była naprawdę silna ,a targi gościły 100 wystawców.

„Linteli Sp. Z o. o. zdobywa LAUR najbardziej nowoczesnej, najpełniej prezentującej osiągnięcia firmowe, także w oryginalny sposób łamiącej stereotyp klasycznej ekspozycji targowej.”

Dziękujemy za docenienie przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, jesteśmy zadowoleni i mamy zamiar nadal wykazywać się oryginalnością oraz kreatywnością. Uważamy, że bycie unikatowym wpływa pozytywnie naszą pozycję na rynku. Bycie oryginalnym jest ważne, szczególnie w czasach, gdzie przy dużej konkurencji popadamy w przeciętność

CHARGE BOX


Użytkownicy samochodów elektrycznych potrzebują miejsc do naładowania swoich pojazdów. Stworzyliśmy CHARGE DUO, które jest przeznaczone dla biurowców, restauracji, hoteli etc.

Stacja ładowania jest stworzona ze stali nierdzewnej, stawiamy przede wszystkim na solidność i trwałość tego rozwiązania. W sytuacji zderzenia się stacji ładowania z samochodem, wnętrze stacji zostanie nienaruszone, jest to skuteczna ochrona komponentów, które znajdują się wewnątrz naszej stacji ładowania.

Warto zaznaczyć, że producentem jest nasza firma LINTELI więc jest to polski produkt.

Ładowarka posiada dwa punkty ładowania. Jedno z możliwością podłączenia własnego kabla z samochodu, drugie z kablem wychodzącym z ładowarki, którego można podłączyć do samochodu. Możemy więc ładować jednocześnie 2 samochody elektryczne. Moc ładowania to 22 kW na punkt ładowania. Stacja ładowania posiada oczywiście również wszelkie zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznego użytku naszej ładowarki.

CHARGE DUO ładuje samochód

Stacja ładowania ma postać słupka o wysokości 140 cm, szerokości 20 cm oraz głębokości 20 cm. Wygląd słupka może zostać dostosowany do życzeń klienta.

Mamy gotowy system pod zliczanie pobieranej energii oraz rozliczenia. Firma może wprowadzić możliwość ładowania dla swoich pracowników oraz osób zewnętrznych. Pobieranie opłat oraz sposób pobierania są decyzją firmy. Rozwiązanie jest dostosowane indywidualnie pod każdą firmę, tak aby spełniać jej oczekiwania. Oferujemy pełne doradztwo w tym zakresie.

Kolejnym produktem jest CHARGE BOX, parametry techniczne są zbliżone do CHARGE DUO. Jest to jednak stacja typu wallbox przeznaczone dla klientów prywatnych. Stacja ładowania posiada jeden punkt ładowania, wielkość to 30 cm wysokości, 40 cm szerokości oraz 15 cm głębokości. Jest to stacja ładowania typu naściennego do ładowania w domowym zaciszu. Jest to proste rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi w bezpieczny sposób ładować samochód elektryczny.

Targi SOLAR EXPO okazały się bardzo udane, zaprezentowaliśmy nasze produkty oraz nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów, które zaprocentują w przyszłości. Elektromobilność rozwija się w szybkim tempie, LINTELI dokłada swoją cegiełkę w tym rozwoju.